Hydraut · pompa łopatkowa
HQ35 — Hydraut pompa łopatkowa single
Model HQ35 producenta Hydraut. Ciśnienie 175/250 bar, displacement 64-140. 7 wariantów dostępnych na zapytanie.
Hydraut · pompa łopatkowa
Model HQ35 producenta Hydraut. Ciśnienie 175/250 bar, displacement 64-140. 7 wariantów dostępnych na zapytanie.
Hydraut · Włochy · zamiennik Vickers/Rexroth
pompa łopatkowa — vickers-v20.
HQ35 to jednosekcyjna pompa łopatkowa Hydraut klasy Vickers V20, o stałej wydajności i cichej pracy w konstrukcji kasetowej. Wyższa dopuszczalna prędkość obrotowa niż w serii HS.
Pojedyncze obiegi o wyższej prędkości napędu w agregatach i maszynach przemysłowych.
Odpowiednik pomp Vickers V20. Zgodność SAE; dobór wg kodu oryginału.
Ciśnienie do 210 bar (HQ35 do 250 bar w wybranych kodach), displacement wg rozmiaru, prędkość do 2700 obr./min (HQ20). Dane wg katalogu Hydraut HQ.
| Producent | Hydraut |
| Typ konstrukcji | pompa łopatkowa |
| Ciśnienie ciągłe | 175 bar |
| Ciśnienie szczytowe | 250 bar |
| Displacement | 64-140 cm³/obr |
| Prędkość obrotowa | 800–2500 rpm |
| Mocowanie | wg serii Hydraut (SAE 2-hole / ISO 3019) |
| Przyłącza | wg serii (SAE flanged / G threaded) |
| Zamiennik | vickers-v20 |
Parametry orientacyjne na podstawie katalogu producenta. Dobór konkretnego wariantu i potwierdzenie parametrów — wyślij zapytanie z pełnym oznaczeniem.
Wybierz wariant lub wyszukaj kod. Każdy wariant kieruje do formularza zapytania z wpisanym oznaczeniem.
Podaj kod pompy oryginalnej lub wymagane parametry obiegów — dobierzemy konfigurację i przygotujemy wycenę.
Konkretna osoba dobierze wariant na podstawie Twojej aplikacji — często szybciej niż formularz.