Berarma · pompa łopatkowa
PSP-50 – pompa łopatkowa zmienna Berarma PSP
Model PSP-50 producenta Berarma. Ciśnienie 160/160 bar, displacement 53.1. 1 wariantów dostępnych na zapytanie.
Berarma · pompa łopatkowa
Model PSP-50 producenta Berarma. Ciśnienie 160/160 bar, displacement 53.1. 1 wariantów dostępnych na zapytanie.
Berarma · Włochy
pompa łopatkowa — vickers-vvp,vickers-vva.
PSP-50 to pompa łopatkowa zmiennej wydajności Berarma PSP grupy 2, przeznaczona do aplikacji o wyższym zapotrzebowaniu na przepływ przy zachowaniu energooszczędnej regulacji.
Agregaty zasilające większe odbiorniki, prasy i maszyny formujące o zmiennym cyklu pracy.
Ciśnienie do 160 bar, pojemność 53,1 cm³/obr, przepływ ok. 73 l/min przy nominalnej prędkości. Wartości ze źródła.
Pomożemy dobrać konfigurację. Zapytaj o dostępność i wycenę PSP-50.
| Producent | Berarma |
| Typ konstrukcji | pompa łopatkowa |
| Ciśnienie ciągłe | 160 bar |
| Ciśnienie szczytowe | 160 bar |
| Displacement | 53.1 cm³/obr |
| Prędkość obrotowa | 800–1800 rpm |
| Mocowanie | UNI ISO 3019/2 4-otworowa flansza |
| Przyłącza | GAS BSP UNI ISO 228/1 + SAE |
| Zamiennik | vickers-vvp,vickers-vva |
Parametry orientacyjne na podstawie katalogu producenta. Dobór konkretnego wariantu i potwierdzenie parametrów — wyślij zapytanie z pełnym oznaczeniem.
Wybierz wariant lub wyszukaj kod. Każdy wariant kieruje do formularza zapytania z wpisanym oznaczeniem.
Podaj kod pompy oryginalnej lub wymagane parametry obiegów — dobierzemy konfigurację i przygotujemy wycenę.
Konkretna osoba dobierze wariant na podstawie Twojej aplikacji — często szybciej niż formularz.