Berarma · pompa łopatkowa
PSP-80 – pompa łopatkowa zmienna Berarma PSP
Model PSP-80 producenta Berarma. Ciśnienie 150/150 bar, displacement 86.2. 1 wariantów dostępnych na zapytanie.
Berarma · pompa łopatkowa
Model PSP-80 producenta Berarma. Ciśnienie 150/150 bar, displacement 86.2. 1 wariantów dostępnych na zapytanie.
Berarma · Włochy
pompa łopatkowa — vickers-vvp,vickers-vva.
PSP-80 to pompa łopatkowa zmiennej wydajności Berarma PSP grupy 3 o dużej pojemności roboczej, przeznaczona do układów o wysokim zapotrzebowaniu na przepływ.
Duże agregaty zasilające, prasy i linie technologiczne, gdzie potrzebny jest wysoki przepływ i energooszczędna regulacja.
Ciśnienie do 150 bar, pojemność 86,2 cm³/obr, przepływ ok. 116 l/min przy nominalnej prędkości. Wartości producenta.
Pomożemy z doborem. Zapytaj o dostępność i wycenę PSP-80.
| Producent | Berarma |
| Typ konstrukcji | pompa łopatkowa |
| Ciśnienie ciągłe | 150 bar |
| Ciśnienie szczytowe | 150 bar |
| Displacement | 86.2 cm³/obr |
| Prędkość obrotowa | 800–1800 rpm |
| Mocowanie | UNI ISO 3019/2 4-otworowa flansza |
| Przyłącza | GAS BSP UNI ISO 228/1 + SAE |
| Zamiennik | vickers-vvp,vickers-vva |
Parametry orientacyjne na podstawie katalogu producenta. Dobór konkretnego wariantu i potwierdzenie parametrów — wyślij zapytanie z pełnym oznaczeniem.
Wybierz wariant lub wyszukaj kod. Każdy wariant kieruje do formularza zapytania z wpisanym oznaczeniem.
Podaj kod pompy oryginalnej lub wymagane parametry obiegów — dobierzemy konfigurację i przygotujemy wycenę.
Konkretna osoba dobierze wariant na podstawie Twojej aplikacji — często szybciej niż formularz.