Eckerle · pompa zębata wewnętrzna
EIPC3-025 – pompa zębata wewnętrzna Eckerle EIPC
Model EIPC3-025 producenta Eckerle. Ciśnienie 280/250 bar, displacement 24.8. 1 wariantów dostępnych na zapytanie.
Eckerle · pompa zębata wewnętrzna
Model EIPC3-025 producenta Eckerle. Ciśnienie 280/250 bar, displacement 24.8. 1 wariantów dostępnych na zapytanie.
Eckerle · Niemcy · System Eckerle
pompa zębata wewnętrzna — rexroth-pgh,parker-ptg.
EIPC3-025 to kompaktowa zębata pompa wewnętrzna Eckerle o cichej, niskopulsacyjnej pracy. Zazębienie wewnętrzne z sierpem zapewnia równomierne tłoczenie i wysoką sprawność.
Agregaty przemysłowe i układy zasilające o umiarkowanym przepływie, gdzie ważna jest cicha praca.
Ciśnienie ciągłe 280 bar, pojemność 25 cm³/obr, przyłącza SAE. Dane Eckerle NEW Generation.
Zapytaj o dostępność i wycenę EIPC3-025 — pomożemy z konfiguracją.
| Producent | Eckerle |
| Typ konstrukcji | pompa zębata wewnętrzna |
| Ciśnienie ciągłe | 280 bar |
| Ciśnienie szczytowe | 250 bar |
| Displacement | 24.8 cm³/obr |
| Prędkość obrotowa | 400–3200 rpm |
| Mocowanie | SAE-2-B (2-hole flange) lub cylindryczna; SAE J518 high pressure code 62 |
| Przyłącza | SAE J518 high pressure (code 62) / flansze SAE; suction + pressure port radial |
| Zamiennik | rexroth-pgh,parker-ptg |
Parametry orientacyjne na podstawie katalogu producenta. Dobór konkretnego wariantu i potwierdzenie parametrów — wyślij zapytanie z pełnym oznaczeniem.
Wybierz wariant lub wyszukaj kod. Każdy wariant kieruje do formularza zapytania z wpisanym oznaczeniem.
Podaj kod pompy oryginalnej lub wymagane parametry obiegów — dobierzemy konfigurację i przygotujemy wycenę.
Konkretna osoba dobierze wariant na podstawie Twojej aplikacji — często szybciej niż formularz.