Moog · pompa radialno-tłokowa
RKP-80 — pompa radialno-tłokowa Moog RKP
Model RKP-80 producenta Moog. Ciśnienie 280/350 bar, displacement 80. 4 wariantów dostępnych na zapytanie.
Moog · pompa radialno-tłokowa
Model RKP-80 producenta Moog. Ciśnienie 280/350 bar, displacement 80. 4 wariantów dostępnych na zapytanie.
Moog · USA
pompa radialno-tłokowa — rexroth-a4vso,parker-pv.
RKP-80 to pompa radialno-tłokowa Moog o zmiennej wydajności i wysokim przepływie, z promieniowym układem tłoków zapewniającym wysokie ciśnienie i niski hałas. Regulacja przez wymienny kompensator.
Wydajne prasy, maszyny formujące i przemysłowe układy zasilające wymagające precyzji i stabilności ciśnienia.
Wersje F2, H1, J1, D1 — dobór według logiki sterowania układu.
Ciśnienie ciągłe 280 bar, szczytowe 350 bar, pojemność 80 cm³/obr, prędkość do 2150 obr./min. Dane Moog RKP.
| Producent | Moog |
| Typ konstrukcji | pompa radialno-tłokowa |
| Ciśnienie ciągłe | 280 bar |
| Ciśnienie szczytowe | 350 bar |
| Displacement | 80 cm³/obr |
| Prędkość obrotowa | 800–2150 rpm |
| Mocowanie | ISO 3019-1 (inch) lub ISO 3019-2 (metric) — end mounting flange |
| Przyłącza | pressure SAE 1 1/4" (6000 psi); suction SAE 2" (3000 psi) — ISO 6162 |
| Zamiennik | rexroth-a4vso,parker-pv |
Parametry orientacyjne na podstawie katalogu producenta. Dobór konkretnego wariantu i potwierdzenie parametrów — wyślij zapytanie z pełnym oznaczeniem.
Wybierz wariant lub wyszukaj kod. Każdy wariant kieruje do formularza zapytania z wpisanym oznaczeniem.
Podaj kod pompy oryginalnej lub wymagane parametry obiegów — dobierzemy konfigurację i przygotujemy wycenę.
Konkretna osoba dobierze wariant na podstawie Twojej aplikacji — często szybciej niż formularz.