Veljan · pompa łopatkowa
VT6D — Veljan pompa łopatkowa single V20 D-config
Model VT6D producenta Veljan. Ciśnienie 210/275 bar, displacement 3-25 cm³. 12 wariantów dostępnych na zapytanie.
Veljan · pompa łopatkowa
Model VT6D producenta Veljan. Ciśnienie 210/275 bar, displacement 3-25 cm³. 12 wariantów dostępnych na zapytanie.
Veljan · India · zamiennik Vickers
pompa łopatkowa — vickers-v20.
VT6D to jednosekcyjna pompa łopatkowa Veljan klasy V20 w wariancie konfiguracji D, o stałej wydajności i konstrukcji kasetowej zapewniającej cichą, niskopulsacyjną pracę.
Pojedyncze obiegi w maszynach i agregatach przemysłowych wymagających stabilnego przepływu.
Odpowiednik konstrukcyjny Vickers V20 single. Zgodność montażu i przyłączy SAE; dobór na podstawie kodu oryginału.
Ciśnienie ciągłe 210 bar, szczytowe 275 bar, displacement wg wariantu (tabela powyżej). Dane Veljan.
| Producent | Veljan |
| Typ konstrukcji | pompa łopatkowa |
| Ciśnienie ciągłe | 210 bar |
| Ciśnienie szczytowe | 275 bar |
| Displacement (zakres) | 3-25 cm³ |
| Prędkość obrotowa | 1000–2400 rpm |
| Mocowanie | SAE A/B/C lub flansza Veljan |
| Przyłącza | SAE Suction / Pressure (UNC lub Metric) |
| Zamiennik | vickers-v20 |
Parametry orientacyjne na podstawie katalogu producenta. Dobór konkretnego wariantu i potwierdzenie parametrów — wyślij zapytanie z pełnym oznaczeniem.
Wybierz wariant lub wyszukaj kod. Każdy wariant kieruje do formularza zapytania z wpisanym oznaczeniem.
Podaj kod pompy oryginalnej lub wymagane parametry obiegów — dobierzemy konfigurację i przygotujemy wycenę.
Konkretna osoba dobierze wariant na podstawie Twojej aplikacji — często szybciej niż formularz.