Veljan · pompa łopatkowa
VT6EDC — Veljan pompa łopatkowa triple-stack E-config
Model VT6EDC producenta Veljan. Ciśnienie 210/240 bar, displacement P1+P2+P3 (V20+V20+V10). 1512 wariantów dostępnych na zapytanie.
Veljan · pompa łopatkowa
Model VT6EDC producenta Veljan. Ciśnienie 210/240 bar, displacement P1+P2+P3 (V20+V20+V10). 1512 wariantów dostępnych na zapytanie.
Veljan · India · zamiennik Vickers
pompa łopatkowa — vickers-v20,vickers-v10.
VT6EDC to trójsekcyjna pompa łopatkowa Veljan w konfiguracji E (większe rozmiary). Trzy niezależne sekcje pompujące na wspólnym wale, konstrukcja kasetowa o cichej pracy.
Trójobiegowe układy o większej wydajności w prasach i maszynach przemysłowych.
Odpowiednik potrójnych pomp Vickers serii V w wariancie E. Dobór kombinacji P1-P2-P3 wg kodu oryginału.
Ciśnienie ciągłe 210 bar, szczytowe 240 bar (E-config), kombinacje displacement w tabeli. Dane Veljan.
| Producent | Veljan |
| Typ konstrukcji | pompa łopatkowa |
| Ciśnienie ciągłe | 210 bar |
| Ciśnienie szczytowe | 240 bar |
| Displacement (zakres) | P1+P2+P3 (V20+V20+V10) |
| Prędkość obrotowa | 1000–2400 rpm |
| Mocowanie | SAE A/B/C lub flansza Veljan |
| Przyłącza | SAE Suction / Pressure (UNC lub Metric) |
| Zamiennik | vickers-v20,vickers-v10 |
Parametry orientacyjne na podstawie katalogu producenta. Dobór konkretnego wariantu i potwierdzenie parametrów — wyślij zapytanie z pełnym oznaczeniem.
Wybierz wariant lub wyszukaj kod. Każdy wariant kieruje do formularza zapytania z wpisanym oznaczeniem.
Podaj kod pompy oryginalnej lub wymagane parametry obiegów — dobierzemy konfigurację i przygotujemy wycenę.
Konkretna osoba dobierze wariant na podstawie Twojej aplikacji — często szybciej niż formularz.